Taneční kurzy Doris Martínez

Taneční kurzy Doris Martínez

O Doris Martinez

Doris Martinez, profesionální tanečnice, choreografka a učitelka tance se narodila v Kubánské Havaně v roce 1980 a již od útlého dětství se zajímala o hudbu a tanec. Studovala na několika tanečních školách, včetně věhlasné Akademie Teatro Carl. Během své kariéry byla členkou několika hudebně-tanečních skupin, se kterými se účastnila řady festivalů a s představením La Habana En Colores vystupovala taktéž v různých divadlech po celém světě. V roce 1999 se usadila ve španělské Malaze, kde spolupracovala s několika tanečními skupinami, o rok později začala spolupracovat se společností Latinos en Granada España představující rum Havana Club na diskotékách a koncertech po celém Španělsku. Vystupovala také na koncertu skvělých Los Van Van ve Feroll. Po čase v Malaze s velkým ohlasem otevřela vlastní taneční školu Doris Martinez y La Clave de Osha a jako profesorka a šiřitelka afrokubánské kultury se začala účastnit mezinárodních tanečních a kulturních akcí. Účinkovala mimo jiné na festivalu Cubamemucho v Mnichově a dalších festivalech v Nottinghamu, Miami, Itálii, Budapešti, Brazílii, Španělsku, Stuttgartu, na Slovensku a v Praze. Od roku 2009 žije v Praze, kde založila vlastní taneční školu a skupinu La Clave De Osha. S taneční skupinou v roce 2012 a 2013 doprovázela Karla Gotta na jeho turné po celé České republice.

Aerobní cvičení s prvky tradičních afrických tanců i vášnivé salsy – to všechno v sobě kombinuje u nás zcela nové cvičení AfroPowerFit. Jeho autorkou je známá kubánská tanečnice Doris Martinez, která žije v České republice a nově bude tento styl vyučovat na svých lekcích pod Svazem českého aerobiku a fitness FISAF.cz.

S AfroPowerFit se osvobodíte od starostí i konvencí

Doris se narodila v Havaně na Kubě (1980), kde absolvovala několik tanečních škol, včetně slavné Akademie divadla Carlose Marxe. V roce 2000 odcestovala na taneční turné po Španělsku, o rok později si v Malaze otevřela vlastní taneční školu a začala se podílet na mezinárodních kongresech salsy. Jeden z nich se konal i v Česku, kde se jí zalíbilo natolik, že se zde usadila. Výsledkem prolínání afrických kořenů se znalostmi klasického tance a prvky afrokubánského folklóru je její zcela jedinečný styl tance, choreografie, ale i nové cvičební styly.

Představení latinskoamerického tance

Ponořte se do rytmů Latinské Ameriky a zažijte na vlastní kůži  tento globální taneční fenomén. Připravili jsme pro Vás několik kurzů latinsko-amerických tanců pro ženy pod vedením Doris Martínez, která je první profesionální tanečnicí z Kuby tady v Brně. Doris má za sebou vedení kurzů a tanečních škol po celém světě jako je třeba La Clave De Osha. Nyní je tady u nás v Brně a je připravena vám předat vše co se naučila. V našich kurzech se naučíte základní kroky vybraného tance, poznáte spoustu zajímavých lidí a budete rozvíjet nové taneční dovednosti. 

Celý kurz probíhá v La Gaviota (OC Rozkvět, 6.-7. patro)

Blížící se akce a aktuální kurzy

Nedisponujete časem, nebo máte problém s větším davem lidí, či máte rádi soukromí ?

Ano Pro ty nejnáročnější, či začátečníky anebo milovníky latinskoamerických tanců, kteří by se rádi individuálně vzdělávaly v jakémkoliv období v daném roce v latinských tanců, jako je #salsa #bachata #merengue #chacha#reggaeton .

Budu vám jako autentická profesionální Cubánská tanečnice s vícero jako 20letou praxí k dispozici 🙌🏼💃🏾

Kurzy lze domlouvat vždy individuálně, lze u vás pakliže disponujete vhodnými prostory, anebo v úžasných prostorách v centru Brna, kde v létě můžeme využít i střešní terasu 🙏🏼❤️

Více o mě a rezervačním formuláři najdete na : www.lagaviota.cz/tanec/

Email : tanec@lagaviota.cz

Těším se na vás všechny a hurá Baila 💃🏾

Informace

Nevíte který který kurz si vybrat? Přijďte na openclass.

Přijďte na některou z následujících akcí vyzkoušet si taneční styly na vlastní kůži formou openclass. 

Kubánské taneční eventy – každý první PÁTEK v měsícii

Pro registraci stačí zaslat email na tanec@lagaviota.cz a napsat o jakou lekci máte zájem.

👉🏽 Povinná rezervace na e-mail :
tanec@lagaviota.cz
💲 Platba na číslo účtu

Platební údaje: 

č. účtu: 2567919113 / 0800 

Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

Pro více informací zavolejte: +420 777 439 811