Taneční kurzy Doris Martínez

Taneční kurzy Doris Martínez

Ponořte se do rytmů Latinské Ameriky a zažijte na vlastní kůži  tento globální taneční fenomén. Připravili jsme pro Vás několik kurzů latinsko-amerických tanců pod vedením Doris Martínez, která je první profesionální tanečnicí z Kuby tady v Brně. Doris má za sebou vedení kurzů a tanečních škol po celém světě jako je třeba La Clave De Osha. Nyní je tady u nás v Brně a je připravena vám předat vše co se naučila. V našich kurzech se naučíte základní kroky vybraného tance, poznáte spoustu zajímavých lidí a budete rozvíjet nové taneční dovednosti. 

Nevíte který taneční styl si vybrat?

Přijďte na open class v sobotu 6.11. v 20:00 pod vedením Doris Martínez Vám pomůžeme vybrat si ten správný kurz právě pro Vás.

 

Celý kurz probíhá v kouzelném místě La Gaviota Terraza v centru Brna v obchodním domě Rozkvět. Místo má jedinečnou latinsko-americkou atmosféru a překrásný výhled na historické centrum Brna.

 

Doris Martinez, profesionální tanečnice, choreografka a učitelka tance se narodila v Kubánské Havaně v roce 1980 a již od útlého dětství se zajímala o hudbu a tanec. Studovala na několika tanečních školách, včetně věhlasné Akademie Teatro Carl. Během své kariéry byla členkou několika hudebně-tanečních skupin, se kterými se účastnila řady festivalů a s představením La Habana En Colores vystupovala taktéž v různých divadlech po celém světě. V roce 1999 se usadila ve španělské Malaze, kde spolupracovala s několika tanečními skupinami, o rok později začala spolupracovat se společností Latinos en Granada España představující rum Havana Club na diskotékách a koncertech po celém Španělsku. Vystupovala také na koncertu skvělých Los Van Van ve Feroll. Po čase v Malaze s velkým ohlasem otevřela vlastní taneční školu Doris Martinez y La Clave de Osha a jako profesorka a šiřitelka afrokubánské kultury se začala účastnit mezinárodních tanečních a kulturních akcí. Účinkovala mimo jiné na festivalu Cubamemucho v Mnichově a dalších festivalech v Nottinghamu, Miami, Itálii, Budapešti, Brazílii, Španělsku, Stuttgartu, na Slovensku a v Praze. Od roku 2009 žije v Praze, kde založila vlastní taneční školu a skupinu La Clave De Osha. S taneční skupinou v roce 2012 a 2013 doprovázela Karla Gotta na jeho turné po celé České republice.

Registrační formulář

 

Cena kurzu 6 lekcí – 1500 Kč / Osoba, kurzy začínají od 6.11 2021

Pro registraci stačí vyplnit kontaktní formulář níže.

 

Platební údaje: 

č. účtu: 2567919113 / 0800 

Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

 

Pro více informací zavolejte: +420 777 439 811

Kurzy listopad

Pondělí a středa

17:00 Salsa sólo

18:00 Párová Salsa

19:00 Rueda de Casino

Úterý a čtvrtek

17:00 -Reggeaton

18:00 – Lady Styling 

19:00 – Bachata – párová / sólo