Taneční kurzy Doris Martínez

Taneční kurzy Doris Martínez

Ponořte se do rytmů Latinské Ameriky a zažijte na vlastní kůži  tento globální taneční fenomén. Připravili jsme pro Vás několik kurzů latinsko-amerických tanců pro ženy pod vedením Doris Martínez, která je první profesionální tanečnicí z Kuby tady v Brně. Doris má za sebou vedení kurzů a tanečních škol po celém světě jako je třeba La Clave De Osha. Nyní je tady u nás v Brně a je připravena vám předat vše co se naučila. V našich kurzech se naučíte základní kroky vybraného tance, poznáte spoustu zajímavých lidí a budete rozvíjet nové taneční dovednosti. 

 

Celý kurz probíhá v kouzelném místě La Gaviota Terraza v centru Brna v obchodním domě Rozkvět. Místo má jedinečnou latinsko-americkou atmosféru a překrásný výhled na historické centrum Brna.

 

Nevíte který který kurz si vybrat? Přijďte na openclass.

Přijďte na některou z následujících akcí vyzkoušet si taneční styly na vlastní kůži formou openclass. 

Latino party s Doris Martínez – Sobota 28.05.2022

Cubano Party by Doris Martínez – Sobota 04.06.2022

Kubánské taneční eventy (po 28.05.2022) – každou 1. sobotu v měsíci

  • Na každé party je ve 21:00 workshop salsy + animační programy a po celý večer a individuální komunikace o kurzech.

O Doris Martinez

Doris Martinez, profesionální tanečnice, choreografka a učitelka tance se narodila v Kubánské Havaně v roce 1980 a již od útlého dětství se zajímala o hudbu a tanec. Studovala na několika tanečních školách, včetně věhlasné Akademie Teatro Carl. Během své kariéry byla členkou několika hudebně-tanečních skupin, se kterými se účastnila řady festivalů a s představením La Habana En Colores vystupovala taktéž v různých divadlech po celém světě. V roce 1999 se usadila ve španělské Malaze, kde spolupracovala s několika tanečními skupinami, o rok později začala spolupracovat se společností Latinos en Granada España představující rum Havana Club na diskotékách a koncertech po celém Španělsku. Vystupovala také na koncertu skvělých Los Van Van ve Feroll. Po čase v Malaze s velkým ohlasem otevřela vlastní taneční školu Doris Martinez y La Clave de Osha a jako profesorka a šiřitelka afrokubánské kultury se začala účastnit mezinárodních tanečních a kulturních akcí. Účinkovala mimo jiné na festivalu Cubamemucho v Mnichově a dalších festivalech v Nottinghamu, Miami, Itálii, Budapešti, Brazílii, Španělsku, Stuttgartu, na Slovensku a v Praze. Od roku 2009 žije v Praze, kde založila vlastní taneční školu a skupinu La Clave De Osha. S taneční skupinou v roce 2012 a 2013 doprovázela Karla Gotta na jeho turné po celé České republice.

Kurzy na léto jsou zrušeny.
Další kurzy budou vypsány na konci léta.

Registrační formulář

Pro registraci stačí vyplnit kontaktní formulář níže a vybrat si lekci o kterou máte zájem.

Platební údaje: 

č. účtu: 2567919113 / 0800 

Do poznámky pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení.

Pro více informací zavolejte: +420 777 439 811

Při zakoupení obou kurzů sleva viz. rolovací nabídka ve formuláři.

* Cena soukromé lekce je 1000 Kč/ osoba.