Soukromé akce

Vítejte v La Gaviota!

Zažijte jedinečné akce plné nespoutané taneční energie, barev i chutí! Vytvoříme pro vás akce a oslavy na míru s latinskoamerickým temperamentem, skvělými drinky, živou hudbou, tanečnicemi i VIP hosty na přání.

Rozlučky

Nezapomenutelné rozlučky se svobodou na ojedinělém místě v Brně! Zajistíme vám vše na míru – od výzdoby a cateringu až po unikátní atmosféru a program ve stylu saxo night, cabaretu nebo stylové burlesque. 

Teambuildingy

Popusťte uzdu své fantazii a podpořte týmového ducha! V La Gaviota váš tým přeneseme na kubánský taneční parket nebo do atmosféry nekonečně barevného Mexika či Brazílie. Zajistíme vám autentický taneční program, koktejly a catering včetně animace celého večera na přání.

Oslavy

Uspořádáme pro vás narozeninové, rodinné i firemní oslavy na míru. Nebo si přejete prožít životní jubileum se speciální show? Vaše přání vám splníme naprosto originálně. S živou hudbou a tanečním programem, autentickými drinky i skvělým jídlem.

oslavy

Soukromé párty

Připravíme vám firemní či soukromý večírek v La Gaviota Terraza lounge & Sky baru, s neopakovatelnou atmosférou a energií skvělých tanečnic, houslistů, zpěváků nebo animací, kterou si sami vyberete.

Vánoční večírky

Večírky na konci roku jsou jako třešnička na dortu. Zažijte to nejlepší u nás v La Gaviota, která je pro večírky jako stvořená! Rádi podpoříme vaši fantazii a vytvoříme pro vás originální akci na klíč. All inclusive a ve stylu, jaký si sami vyberete nebo společně vymyslíme. Od kuchyně a cateringu, až po program, kostýmy a kompletně připravený personál. Užijte si večírek ve stylu brazilské taneční show či Gatsby eventu, s pole dance nebo degustací kubánských rumů i doutníků. K tomu naše skvělé drinky a největší terasa v centru Brna s výjimečným výhledem na město. Let’s party!

akce

Akce na míru

Řekněte nám svou představu a my vám připravíme akci či oslavu na míru. Nabízíme taneční a hudební vystoupení různých žánrů, skvělé drinky i jídlo, a navíc jedinečný dvoupatrový prostor. Nechybí také lounge Sky bar s parketem a v 7. patře největší terasa v samém centru Brna s výhledem na noční oblohu a historické náměstí. Vychutnejte si nezapomenutelné zážitky v La Gaviota!

Pro více informací a rezervace termínů volejte nebo pište: